Kelvin Grout met Britse Pianojuwelen

MuziekSalon Spronk

Georganiseerd door Het Gele Huis in Princenhage

piano met een kroon boven op de snaren

do 17 apr 2025
inloop vanaf 19:45 uur
aanvang 20:15 uur
duur ca. 90 minuten
Haagsemarkt 6 achter
€ 15,00

Op donderdagavond 17 april 2025 komt pianist Kelvin Grout naar het Gele Huis om zijn muziekverhaal over Britse pianomuziek te delen en piano te spelen.

Meld je direct aan!

De Engelse kroonjuwelen zijn waarlijk majesteitelijk, vol pracht en praal, schittering en kleur. Ook voor de piano bezit Engeland juwelen, maar dat zijn parels die helemaal niet bekend zijn, verborgen lijken. Maar kelvin Grout gaat daarin verandering brengen en verzorgt in april een muziekverhaal over speciaal dié pianostukken. Hij zal ze tijdens de muzieksalon spelen en er, op zijn karakteristieke humoristische manier, over vertellen.

Kelvin Grout

Kelvin Grout, die al geruime tijd in Breda woont, heeft een indrukwekkende staat van dienst. Al tijdens zijn studie werd hij uitgenodigd door de beroemde zangeres Elisabeth Schwarzkopf, om haar te assisteren bij haar zanglessen in haar huis in Zürich en reisde hij met haar mee door heel Europa, als vaste begeleider bij veel van haar masterclasses. Grout heeft zodoende een zeer internationale carrière als liedbegeleider opgebouwd en werkte samen met veel van ‘s werelds grootste liedzangers, waaronder bijv. Jessye Norman.

Maar nu is hij teruggekeerd naar zijn eerste grote liefde: het solo pianospel en maakt hij zich sterk, om onbekende en prachtige Britse pianomuziek te laten horen en bekend te maken onder de muziekliefhebbers. Zo speelt hij heerlijke muziek van de componist Frank Bridge. Ook pianomuziek van een componist met de naam Baines, nooit van gehoord, maar een genot voor het oor en nog veel andere muziek die het waard is om uit de vergetelheid te trekken. Mis het niet!

Meer over Kelvin Grout met Britse Pianojuwelen

Aanmelden MuziekSalon Spronk • Kelvin Grout

Praktische informatie

Donderdagavond 17 april 2025
Inloop vanaf 19:45 uur
Aanvang 20:15 uur
Eindtijd 21:45 uur
Entree € 15,00
Inclusief kopje koffie/thee vooraf, glaasje wijn na afloop.

Aanmelden via jetjevanwijk@gmail.com

Poster met informatie over Britse Piano juwelen van MuziekSalon Spronk