Cultuurpodium • maart 2025

Cultuurpodium

Georganiseerd door Het Gele Huis in Princenhage

Wim Dictus, Deborah Jacobs, Seraphina Hassels en Tessa Joosse

za 22 mrt 2025
inloop vanaf 14:30 uur
aanvang 15:00 uur
duur ca. 120 minuten
Haagsemarkt 6 achter
€ 5,00

Het Cultuurpodium op zaterdagmiddag 22 maart 2025 start met twee dichters en twee muzikanten. Seraphina Hassels en Tessa Joosse laten de woorden klinken en Wim Dictus en Deborah Jacobs spelen op hun gitaren en zingen in dialecten en Nederlandstalige liederen. Het wordt weer een mooie mix van poëzie en woord.

Meld je direct aan!

Seraphina Hassels

Actrice en dichter Seraphina Hassels debuteerde in 2020 met de bundel ‘Nachthonger’ en ze heeft onlangs een nieuwe bundel uitgebracht: “Tussen heimwee en verlangen.
De poëticale revolutie die de Vijftigers brachten – met hun taalexperiment, hun vrije ritme, verzelfstandiging van klank en beeld en zintuigelijke directheid – dit vinden we terug in deze bundel.

Seraphina Hassels

Na een leven in theater is Seraphina nu dichter en mede organisator/presentator van de maandelijkse dichters middagen in café Eijlders in Amsterdam waar zij ook voordraagt. Ze is een van de vaste dichters van ‘Eijlders op pad’ waarmee een kleine groep Eijlders-dichters door heel Nederland en België voordrachten geeft.

Tessa Joosse

Tessa Joosse

Tessa Joosse is schrijver en beeldend kunstenaar. Ze staat met haar poëzie midden in het dagelijkse leven, maar ook bredere thema’s hebben haar belangstelling. Haar gedichten raken vaak maatschappelijke thema’s zoals uitsluiting, overconsumptie en depressie.

Haar Zeeuwse wortels, ongemakkelijke situaties, flauwe moppen en ontploffingen zijn enkele van haar inspiraties. Beeldend, soms rauw van karakter, en met lichte humor beschrijft ze de ingewikkelde menselijke toestand.

Wim Dictus

Wim Dictus zingt in de talen die hij spreekt en studeert. Hij speelt zowel klassieke popmuziek als Spaanstalige, Frans- en Duitstalige liederen, naast de eerste liedjes in het Arabisch en Catalaans.

Wim Dictus

Aanmelden voor Cultuurpodium

Praktische informatie

Zaterdagmiddag 22 maart 2025
Inloop vanaf 14:30 uur
Aanvang om 15:00 uur
Duur programma tot circa 17:00 uur
Entree € 5,00
Vrienden van Het Gele Huis hebben vrij entree op vertoon van Vriendenpas.

Aanmelden via cultuurpodium@hetgelehuisinprincenhage.com

Bedrag € –

Betaalde aanmeldingen krijgen voorrang. Meld je aan en betaal via onderstaand formulier. Je kunt tot 4 deelnemers aanmelden en betalen. Wil je meer deelnemers aanmelden? Neem dan contact op via e-mail.

Lees de Algemene Voorwaarden m.b.t. verkoop van tickets en deelname activiteiten.

Het Gele Huis is een kleinschalige locatie en dat betekent dat er sprake kan zijn van een maximum aantal gasten bij een activiteit. Zoals bij muziekuitvoeringen en lezingen. Het kan zijn dat je na aanmelding bericht ontvangt dat het maximum voor die activiteit is bereikt en dat je op een wachtlijst staat. Dit heeft te maken met het aantal plaatsen, veiligheidsaspecten, gasten en vrijwilligers. We willen daar zorgvuldig omgaan en rekenen op begrip. Meld je dan ook tijdig aan als je een activiteit wil bijwonen.