wo 26 nov 2025
inloop vanaf
19:30 uur
aanvang 20:00 uur Haagsemarkt 6 achter
€ 6,00
In Princenhage stond ooit het grootste buitenkasteel van Breda. Over dit verdwenen kasteel en de laatste kasteelheer, Matthieu Corneille Versluijs, doen vele verhalen de ronde. Op deze avond komen ze allemaal langs. En proberen we waarheid van roddels te scheiden. Kom het beleven tijdens deze boeiende presentatie over het kasteel de Emer en de laatste bewoner.
Virtueel Princenhage i.s.m. Peter van de Steenoven
Virtueel Princenhage maakt de geschiedenis van Princenhage zichtbaar in animaties en 3D beelden. Peter van de Steenoven schrijft historische romans, waaronder er ook één geïnspireerd is op de kasteelheer Matthieu Versluijs.
Peter van de Steenoven
Aanmelden voor De mysterieuze kasteelheer van de Emer
Praktische informatie
2025-11-26De mysterieuze kasteelheer van de Emer
Datum woensdag 26 november 2025 Inloop vanaf 19:30 uur Aanvang 20:00 uur Eindtijd 22:00 uur Entree € 6,00 Entree Vriend van het Gele Huis € 5,00 Nog geen Vriend van Het Gele Huis? Meld je nu aan als Vriend
Het Gele Huis is een kleinschalige locatie en dat betekent dat er sprake kan zijn van een maximum aantal gasten bij een activiteit. Zoals bij muziekuitvoeringen en lezingen. Het kan zijn dat je na aanmelding bericht ontvangt dat het maximum voor die activiteit is bereikt en dat je op een wachtlijst staat. Dit heeft te maken met het aantal plaatsen, veiligheidsaspecten, gasten en vrijwilligers. We willen daar zorgvuldig omgaan en rekenen op begrip. Meld je dan ook tijdig aan als je een activiteit wil bijwonen.